de ani Fără Frică...

Publicat 23 Ian 2008 | Expiră 23 Feb 2008

RECRUITER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare ( profilul psihologie/sociologie reprezinta un avantaj)
Experienta anterioara min. 6 luni in recrutare pentru o agentie de publicitate
Solide cunostinte de utilizator PC ( Word, PowerPoint, Excel)
Jucator de echipa, proactiv si eficent
Constituie un avantaj absolvirea de programe pregatire de specialitate,
Abilitati de prezentare, de comunicare , o atitudine proactiva, persoana organizata si flexibila ( open mind ) , dinamism (mobilizare/actionare rapida), spirit de echipa, creativitate

Descrierea jobului

Gestioneaza procesul de recrutare si selectie a promoterilor , teamleader-ilor, hostess-eselor si a altor persoane implicate in derularea campaniilor in functie de specificul acestora.
Screening-ul cv-urilor si programarea interviurilor
Coordoneaza interviurile si probele succesive specifice procesului de selectie prin care trec candidatii
Intocmeste lista scurta de candidati si motiveaza alegerile pe care le recomanda ( in functie de criteriile de selectie specifice postului vacant )
Se implica in procesele de training si evaluare a performantelor promoterilor care se desfasoara la nivelul fiecarei campanii.
Managementul bazei de date cu promoteri
Propune buget pentru activitatea de recrutare si administreaza bugetul aprobat.)
Efectueaza platile conform fisei de pontaj.
Administreaza fondurile necesare platii colaboratorilor.

Beneficii :

-salariu motivant
-posibilitatea de a dezvolta proiecte de amploare impreuna cu o echipa de specialisti tineri si motivati

Agentie de publicitate specializata in organizarea de campanii de PR si BTL.
Media de varsta 25 ani.
Dorinta de afirmare si perfectionare.

Expirat
RECRUITER  -  QB Promotion

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles