Recruiter

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Our requirements

1. Min. one year of experience as an independent recruiter (a necessary condition),

2. Successful recruitment skills

3. Goal orientation and determination in their implementation,

4. Ability to work with data - analytical thinking,

5. Proactive

6. Ability to work in a dynamic environment

7. Ability to manage your working time and set priorities.

Descrierea jobului

You will be responsible

1. You will independently conduct recruitment projects ( craft positions for the shipbuilding industry)

2. Actively recruit candidates

3. Participate in the creation of a recruitment strategy,

4. Prepare content and layouts of recruitment advertisements,

5. Cooperate with recruitment service providers and portals with advertisements,

6. Create a positive image of the company,

7. Report on current activities.

About our company
An international company specializing in the implementation of projects for the maritime industry related to the construction and modernization of the interior of vessels, and in the installation of systems related to environmental protection.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.