Recruiter

Candidatul Ideal

- experienta in recrutare de personal pentru pozitii de specialisti si middle-management
- abilitati de relationare cu clientii
- utilizator PC experimentat
- disponibilitate pentru deplasari ocazionale

Descrierea jobului

- publicare anunturi de recrutare
- prospectare bazine de recrutare
- screening aplicatii, interviuri telefonice
- programare si sustinere interviuri
- redactare oferte de angajare
- comunicare permanenta cu beneficiarii

Oferta:
- telefon, laptop
- pachet salarial corelat cu programul de lucru ales si cu performanta profesionala

Agentie de recrutare si plasare de personal. A1 Recruitment & Temporary Employment este operator autorizat de date cu caracter personal. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.ejobs.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.

Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022