Publicat 23 Nov 2020 | Reactualizat 21 Dec 2020 | Expiră 05 Ian 2021

Recruiter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Capacitatea de a planifica si organiza activitatile si proiectele de recrutare, cat si de a atrage candidati conform cerintelor
  • Intelegera functiilor de baza de resurse umane
  • Intelegerea cerintelor de raportare si evidenta a resurselor umane
  • Bune abilitati in organizare si solutionare, rezistenta la stres, gandire strategica si abilitati de planificare
  • Aptitudini avansate de MS Office, Outlook, etc
  • Limbi straine: Engleza
  • Minim 5 ani experienta

Descrierea jobului

  • Analizarea progresului si rezultatelor proiectului de recrutare
  • Ducerea la bun sfarsit a intregului process de recrutare (gestionarea CV-urilor, intervievarea, testarea, etc)
  • Asigurarea fluxului eficient de informatie intre partile implicate in proiectul de recrutare
  • Asigurarea numarului necesar de angajati conform targetului fortei de munca lunare si anuale al companiei
  • Solutionarea problemelor din cadrul resurselor umane
  • Asistarea in procesul de on-boarding al noilor angajati
  • Intretinerea bazei de date a angajatilor si candidatilor

PTR Live Technologies SRL, a subsidiary of “Playtech” - the world’s leading online gaming software supplier, is operating in Romania since 2016 and provides live streaming services for some of the world’s leading gaming operators. We are sustainable and innovative company of more than 1000 professionals. In collaboration with Playtech’s facility in Latvia – EuroLive Technologies, we are on the lookout for new talents to join us in our Riga and Bucharest office!

Expirat
Recruiter  -  PTR Live Technologies SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles