Publicat 09 Sep 2020 | Reactualizat 07 Oct 2020 | Expiră 10 Oct 2020

Recruiter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Compania Elflein a fost infiintata in anul 1932, un succes in transport si logistica de specialitate. De la birourile noastre din Bamberg, Leipzig, Oelsnitz, Hermsdorf, Bor (CZ) și Nyrany (CZ), raspundem cerințelor naționale și internaționale ale pieței transporturilor europene.
Cu peste 750 de angajați, mai mult de 380 de vehicule și zona de depozitare corespunzătoare, suntem pe deplin pregatiti pentru sarcinile de transport și logistică.

Cerinte:

- Experienta pe o functie similara minim 1 an, reprezinta avantaj

- Dorinta de munca, implicare si entuziasm

- Cunostinte avansate de limba germana - se va testa

- Cunostinte de limba engleza, reprezinta avantaj

- Permis de conducere, cat B

Responsabilitati:

- Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare si selectie al candidatiilor pentru pozitiile vacante, utilizand canale de recrutare adecvate

- Se ocupa de gestionarea si intocmirea documentelor de evidenta a personalului angajat

- Realizarea de profile si mentinerea legaturii cu candidatii pe tot parcursul procesului de recrutare

- Responsabil de planificarea instruirii

Descrierea companiei

Company description

Expirat
Recruiter  -  Elflein Spedition & Transport GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles