Recruiter - Specialist recrutare

trickSHOT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Minim 1 an experienta pe un post similar sau pe un post ce a presupus recrutare de volum(promoteri, hostess, distribuitori materiale publicitare, etc);
- Experienta de recrutare in domeniul Horeca prezinta avantaj
- Studii superioare
- Limba engleza – minim nivel mediu
- Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare
- Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
- Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
- Abilităţi de lucru în echipă
- Cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

- Planifica, organizeaza si coordoneaza implementarea proceselor si proiectelor de recrutare si selectie end-to-end (inclusiv recrutarea de masă), folosind diferite strategii si surse, pentru a atrage cu succes talentele potrivite la nivelul calitativ stabilit si într-un interval de timp definit.
- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie
- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
- Monitorizeaza piata interna a muncii
- Participa la coordonarea procesului de integrare a noilor angajati în organizatie
- Realizeaza proiecte de analiza, in ceea ce priveste motivatia angajatilor care parasesc compania,
- Ofera suport altor functii din cadrul departamentului resurse umane

Conceptul trickSHOT reunește în același loc plăcerea pentru gastronomia de calitate și pasiunea pentru bowling, biliard și Arcade Games, restaurantele noastre din București fiind ideale pentru organizarea de evenimente corporate, aniversări, team building-uri, petreceri pentru copii sau competiții sportive.
Designul modern al restaurantelor trickSHOT are discrete accente retro și transmite un aer relaxant, îmbietor pentru orice moment al zilei – mic dejun, prânz sau cină. Amenajarea spațiului îți lasă privirea să călătorească lejer dintr-un colț în altul, din dreptul bucătăriei deschise până în zona destinată pasionaților de jocuri sportive, unde vedete sunt echipamentele de ultimă generație Brunswick și Qubica AMF.

Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos