Publicat 14 Mar 2017 | Reactualizat 14 Apr 2017 | Expiră 15 Apr 2017

Recruiter Senior

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in căutarea unei persoane dinamice care să contribuie la procesul de dezvoltare al agenției noastre de recrutare .
Candidatul ideal trebuie să cunoască limba engleza la nivel avansat ( scris si vorbit ), sa aiba cunoștințe PC si sa aibă cel puțin trei ani de experiența in domeniul recrutărilor .

Descrierea jobului

Suntem interesați de persoane care sa aiba aptitudini de a recunoaște candidații potriviți pentru joburile oferite de noi , sa-i contacteze telefonic si prin e-mail .
Recruterul va trebui sa creeze, sa posteze si sa promoveze posturile disponibile .
Vrem sa te cunoaștem mai bine daca interacționezi bine cu oamenii si dacă ai dorința și determinarea de a te auto-dezvolta in domeniul recrutărilor.
Este un job full time si vei primi salariul lunar de baza plus comisioane in funcție de realizări !
Salariu intre 600 si 800 Euro / luna
Daca știi ca ești candidatul potrivit așteptam cu nerăbdare sa te întâlnim !
Așteptam sa ne contactezi și sa ne trimiți cv-ul tău !

It all started years ago ... when we realized the potential that lies in the field of working abroad. So we decided to have a method of formalizing the subject, optimize it and build a way for young crowds to can get on the road towards higher income and the amazing experience of working abroad. Experience has taught us that there is a significant difference between promises and reality big country, so we have to highlight that one of the most important qualities in finding a job abroad are honesty and complete openness! We work with sales and marketing companies with high reputation for years, with one of the best outlets in Europe. Join us and be a part of the success!

Expirat
Recruiter Senior  -  Passing Through Jobs