Recruiter Regional

Mega Image - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Brasov, Busteni și alte 1
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti doresti un rol dinamic, in care vei interactiona in mod constant cu oamenii si care sa iti ofere posibilitatea sa faci deplasari in centrul tarii? Vino in echipa de Recrutare Operationala din Mega Image si afla cum arata viata ca Recruiter Regional intr-un mediu dinamic! ­čśŐ

Ce cautam in urmatoarea colega/urmatorul coleg:
  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta de minim 2 ani in gestionarea proceselor de recrutare pe blue collar;
  • Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
  • Proactivitate si implicare;
  • Orientare spre rezultate;
  • Abilitati de gestionare a proiectelor multiple;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Disponibilitate de deplasare.

Descrierea jobului

Cum va arata activitatea ta:
  • Vei desfasura activitati de recrutare pentru acoperirea rolurilor vacante din zonele alocate (Sibiu, Brasov, Prahova);
  • Vei gestiona proiectele de recrutare in masa pentru magazine noi;
  • Vei centraliza si vei oferi update permanent pe cererile de recrutare primite din partea sefilor de magazin din cadrul locatiilor alocate si gradul de ocupare al acestora;
  • Vei propune si initia noi metode de atragere a candidatilor, cautand in permanenta surse noi de recrutare;
  • Vei initia legatura cu institutii partenere pentru promovarea ofertelor de locuri vacante;
  • Vei sustine interviuri de selectie a candidatilor;
  • Vei gestiona relatia cu candidatii, transmiterea de feedback prompt;
  • Vei programa candidatilor selectati la examenul medical;
  • Vei completa rapoarte de activitate specifice;
  • Vei participa si reprezenta companiei in cadrul targurilor de cariera.
Nu vei face asta singur/a, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni ­čśŐ

#Mega beneficii:
  • Pachet variat de compensatii si beneficii;
  • Decontare combustibil in care folosesti masina personala;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”;
  • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

**Activitatea presupune deplasari in Sibiu, Brasov si Prahova.

Noi suntem Mega, parte din Grupul Ahold Delhaize, retailer international prezent in Europa, Statele Unite si Asia. Suntem unul dintre cele mai mari lanturi de supermarketuri din Romania, cu o retea de peste 750 de magazine sub marcile Mega Image, Shop&Go si Gusturi Romanesti, la care se adauga si cele 2 centre logistice.

In Mega, promisiunile facute clientilor si colegilor nostri inseamna actiuni la care lucram zi de zi.

Sa fim un loc de cumparaturi mai bun!

Venim in intampinarea clientilor nostri cu un portofoliu de marci proprii perfect adaptat unui stil de viata modern, indiferent de tipul de magazin pe care il aleg. In plus, in magazinele de tip Concept Special, clientii se bucura de o experienta aparte la cumparaturi datorita zonelor special amenajate.

Sa fim un loc de munca mai bun!

In egala masura, promisiunile inseamna actiuni la care lucram constant si atunci cand vorbim despre colegii nostri, pentru ca ne dorim ca toti sa se simta bine la locul de munca, sa se simta ei insusi in Comunitatea Mega, sa ia parte la programe de educatie continua si sa aiba sanse de dezvoltare profesionala.

Sa fim un vecin mai bun!

De la clientii nostri am invatat ca pentru a-i inspira cu adevarat, trebuie sa fim parte din viata lor si dincolo de spatiul magazinelor. Si exact asta facem an de an: suntem suporteri activi ai mediului inconjurator, sustinem cauze sociale si ne bucuram impreuna la evenimente culturale, sportive, la festivaluri de muzica si de street food.

Cu alte cuvinte, noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

Vino si tu in #ComunitateaMega!

Daca iti doresti sa afli mai multe lucruri despre noi ca angajator sau doar sa fii la curent cu rolurile disponibile din acest moment din cadrul Mega Image, te invitam sa accesezi sectiunea noastra de cariere aici https://www.mega-image.ro/cariera-ta-la-mega

Suntem prezenti in: Bucuresti, Ilfov, Ialomita, Iasi, Bacau, Bihor, Brasov, Calarasi, Cluj, Constanta, Dambovita, Giurgiu, Prahova, Sibiu, Timis, Vrancea.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expir─â 19 iun. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos