Recruiter / Recruitment Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Căutăm un recruitment manager cu experiență și profesionalism care să se
alăture echipei noastre!
  • Studii: Superioare - domeniul Resurse Umane reprezintă avantaj
  • Experiența: între 3 – 5 ani în recrutare
  • Limbi străine: Engleză – nivel avansat
  • Operare PC: Work, Excel, PPT, CRM
  • Permis de conducere: Obligatoriu

Competențe:
  • Abilități dezvoltate de comunicare
  • Planificare și organizare
  • Orientare spre client, rezultate și calitate
  • Atenție la detalii, munca în echipă, proactivitate
  • Capacitate de evaluare, analiză și observație

Descrierea jobului

În calitate de recruitment manager, veți fi responsabil de coordonarea echipei de recrutare, de prezentarea ofertei atât în mediul online cât și offline, de atragerea și angajarea candidaților pentru locuri de muncă deschise.
Acest job necesită deținerea permisului de conducere și implicit disponibilitate de a lucra pe teren deoarece vor exista deplasări în toată țara.
Obiectivul dumneavoastră va fi să satisfaceți întotdeauna nevoile clienților, găsind candidați care să corespundă culturii noastre organizaționale.

În Romania, Focus Care colaborează cu Work Experience, lider în domeniul recrutării de peste 18 ani. Împreuna, facem totul pentru a asigura locuri de muncă sigure și bine plătite în Norvegia. Asistenții medicali generaliști din Romania, care își doresc o carieră într-un sistem medical performant, continuă să se alature companiei înca din 2014, după finalizarea studiilor.
Focus Care este unul din principalii furnizori de profesioniști din domeniul sănătății pentru asistența medicală norvegiană. Acum suntem în cautarea mai multor angajați calificați.

Te așteptăm în echipa noastră!

Publicat 24 sept. 2021 Reactualizat 24 oct. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos