RECRUITER cu limba Ucraineana

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Limba ucraineana nivel mediu spre avansat
- Limba engleza nivel conversational
- Experienta minima in in recrutarea personalului in domeniul constructiilor, industrie
- Experienta in gestionarea angajatilor
- Persoana comunicativa/sociabila/deschisa
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

- Contactarea telefonica a potentialilor candidati, cetateni ucrainieni;
- Asigurare de suport angajatilor detasati

IREM GENERAL CONTRACTOR SRL BUCURESTI, parte a grupului IREM, este o persoana juridica romana infiintata in anul 2016, cu sediul in Bucuresti.
Activitățile se desfășoară la propriul punct de lucru și/sau în alte locații, în conformitate cu toate normele de siguranță și standardele de calitate.
Compania dispune de personal calificat, cu capacitate de lucru dovedită și tehnicieni cu experiență, pentru fabricarea, asamblarea, asamblarea și întreținerea instalațiilor industriale.
IREM GENERAL CONTRACTOR furnizeaza sisteme si servicii de montaj, reparatii si mentenanta cu solutii tehnologice extrem de adaptabile.

Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022