Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Receptionista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare
- Autonomie, rapiditate in executie
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunostinte PC (Microsoft Office, Power Point)
- Limba engleza nivel mediu (scris, citit, conversational)

Descrierea jobului

- Asigura serviciile de secretariat necesare la nivel organizatie: este primul punct de contact din organizatie cu persoanele din exterior, cu potentialii si actualii colaboratori, reprezentand imaginea firmei in relatie cu acestia.
- Desfasoara cu acuratete, promptitudine si in conformitate cu eticheta de business, o serie de activitati de secretariat si admnistrative, precum:
- Preia si directioneaza apelurile telefonice din receptie catre persoanele relevante din interiorul firmei
- Preia, directioneaza si expediaza corespondenta electronica si fizica
- Intampina vizitatorii si informeaza angajatii cu privire la sosirea acestora, inregistreaza si pastreaza evidenta vizitelor
- Asigura managementul comenzilor de rechizite si al cardurilor de acces in firma
- Asigura buna functionare a facilitatilor din organizatie prin mentinerea legaturii cu firmele furnizoare (curatenie, reparatii)
- Participa la proiecte speciale precum organizarea de evenimente interne.
- Planifica, organizeaza si stabileste prioritatile proprii in munca de zi cu zi, pentru a respecta termenele limita stabilite.
- Ofera suport in proiecte specifice departamentelor companiei.
- Asigura si mentine relatii optime de lucru cu toate departamentele companiei.
- Organizeaza aranjamentele de calatorie si cazare pentru Managerul General si Comitetul Executiv, precum si pentru alti colegi care calatoresc intr-o alta locatie decat cea de resedinta, si pentru vizitele oficiale in companie.
- Coordoneaza activitatile privind arhivele interne.

Nota: Contractul este pe perioada determinata de 2 ani

Grupul ISS a fost fondat in Copenhaga in 1901 si a devenit una din cele mai importante companii de Facility Services din lume, cu venituri ce insumeaza 79.9 miliarde DKK in 2017. Secretul succesului nostru constă în modul în care adaptam propriile soluții la nevoile clientului, modul în care gestionam riscurile, precum și modul în care echipa noastră cu peste 480.000 de angajati aduce valoare prin puterea atingerii umane in tot ceea ce facem.

Pentru mai multe informatii despre ISS Group, accesati www.issworld.com.

Expirat
Receptionista  -  ISS Facility Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles