Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

RECEPTIONISTA ~ cu sau fara experienta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam RECEPTIONISTA la salon de infrumusetare in Marasti. Experienta nu este necesara!

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Avem o echipa tanara si dinamica si cautam persoane vesele, placute, carora le place sa lucreze cu oamenii si care vor sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- managementul relatiilor cu clientii
- gestionarea programarilor
- incasarea serviciilor
- gestiunea consumabilelor din salon, aprovizionare si gestiunea relatiei cu furnizorii
- promovarea serviciilor
- gestionarea paginii de social media, a emailului, a site-ului web si a sistemului informatic
- intretinerea salonului din punct de vedere al curateniei, ordinii si organizarii

Beneficii:
- contract de munca pe 8 ore
- program de luni pana vineri, week-endurile libere

Salonul de infrumusetare Heaven's Door este situat in Marasti. Salonul ofera servicii de cosmetica, remodelare corporala, bronzare la solar cu colagen.

Expirat
RECEPTIONISTA ~ cu sau fara experienta  -  ALYSA NAILS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles