Publicat 30 Mai 2016 | Expiră 01 Iul 2016

Receptionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Fluenta in comunicare verbala si scrisa
-Prezenta si atitudine agreabile
-Promtitudine in rezolvarea problemelor
-Politete si Amabilitate
-Cararcter organizat
-Initiativa
-Rezistenta la stres
-Cunostinte de operare calculator, case de marcat, fax, copiator
-Cunoasterea aspectelor administrtive
-Colaborare si abilitati de munca in echipa
-Atentie la detalii si atentie ditributiva
-Prioritizare si planificare

Descrierea jobului

-Informarea clientilor si prospectilor cu privire la companie si serviciile oferite (conditii, preturi, instructori, facilitati, etc.)
-Intampinarea si directionrea clientilor spre zonele lor de interes
-Furnizarea contractelor -tip si indosarierea celor semnate
-Programarea si reprogramarea clientilor - la sediu si prin telefon
-Suport pentru organizarea evenimentelor speciale
-Mentinerea in conditii optime a zonei de primire a clientilor, vestiarelor si automatelor de incasare abonamente
-Mentinerea in conditii perfecte de functionare a automatelor de bauturi racoritoare, gustari si cafea amplasate in inciunta complexului, prin informarea promta si proactiva a furnizorilor
-Informarea managerului de locatie cu privire la incidente de ordin operational (zone necurate, incidente aprute in zona complexului, iluminat deficitar, etc)
-Administrarea chestionarelor de satisfactie si a reclamatiilor clientilor
-Mentinerea la zi cu informatiile necesare a Sistemului Informatic de Evidenta si Administrarea Abontilor/Membrilor Clubului
-Pastrarea confidentialitatii
-Respectarea Normelor de Protectia Muncii (NPM) si a Normelor de Prevenirea si Stingerea Incendiilor (NPSI)
-Respectarea normelor si procedurilor din Guvernanta Corporatista si a normelor si reglemetarilor in viguare
-Lucrul in schimburi
-Intervalul de evaluare a performantei - semestrial

Descrierea companiei

Club Sportiv

Expirat
Receptionist  -  Asociatia Club Sportiv Aqua Sport Citius Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles