Receptionist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profilul dorit:
  • Sa ai bune abilitati de comunicare si prezentare;
  • Sa ai cunostinte elementare operare PC;
  • Sa ai permis de conducere, categoria B;
  • Sa ai cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
  • Sa ai capacitatea de a rezolva situatii neprevazute si de a lucra sub presiune;
  • Sa ai aibilitati de planificare si organizare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei asigura interfata intre companie si clientii / furnizorii acesteia;
  • Vei fi responsabil de buna desfasurare a activitatilor de primire a vizitatorilor sau a reprezentantilor acestora, asigurand o atmosfera profesionala si competenta;
  • Vei gestiona rapoartele expeditiilor de curierat;
  • Vei fi responsabil de circuitul informational;
  • Vei administra documente si vei efectua diferite alte sarcini administrative;
Programul:
  • Luni-Vineri: 8:30-18:00 (include pauza de masa)
Oferim:
  • Contract pe o perioada nedeterminata;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipament munca (outfit);

IPP - Instore Power Provider este jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comercială.

Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos