de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 11 Iun 2019

Receptionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- O persoana activa, inteligenta, serioasa si corecta;
- Capacitate de a prioritiza sarcinile, gandire logica si memorie buna;
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa;
- Cunostinte de limba engleza ;
- Cunostinte de operare calculator si Microsoft Office (Word, Outlook si Excel avansat);
- Proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post;
- Spirit de observatie si atentie la detalii;

Descrierea jobului

- primeste, inregistreaza, difuzeaza si expediaza documentele si/sau coletele care intra/ies in/din societate prin posta si/sau curier;
- selecteaza subiectii corespunzatori criteriilor din protocol din baza de date a subiectilor;
- contacteaza telefonic si propune participarea la studiu a subiectilor selectati;
- primeste coletele cu produse si consemneaza receptia acestora in Registrul de mesagerie in format electronic;
- instiinteaza telefonic personalul de primirea coletelor;
- asigura informatiile necesare deplasarii subiectilor la sediul centrului investigator in vederea recrutarii;
- informeaza potentialii subiecti in legatura cu programul de Recrutare;
- ofera potentialilor subiecti informatii generale privind activitatea de testare produse a centrului investigator;
- inmaneaza potentialilor subiecti bonul de ordine corespunzator si ii indruma spre cabinetele unde se desfasoara recrutarea;
- alcatuieste dosarul cu fisele individuale ale subiectilor inclusi intr-un studiu, asezate in ordinea cronologica a referintei subiectului primita pe consimtamantul informat si bifeaza includerea subiectului pe lista provizorie;

Beneficii: abonament medical, decont transport, tichete de masa

Eurofins Evic Product Testing Romania SRL este cel mai mare centru privat de cercetare, experimentare și evaluare pentru produse cosmetice, biocide, dispozitive medicale și nu numai din România.
Înființată în anul 2004, compania a oferit încă de la început servicii de cea mai bună calitate, de evaluare a produselor cosmetice din punct de vedere al siguranței și eficacității. De la an la an, gama noastră de servicii s-a diversificat acoperind atât tendințele pieței cât și solicitările specifice ale fiecărui client.

Expirat
Receptionist  -  EUROFINS EVIC PRODUCT TESTING ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles