Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Receptionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te caracterizeaza energia pozitiva, zambetul natural si vrei sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice? Clubul Sportiv Aqua Sport Bucuresti cauta coleg/colega pentru receptie! Te asteptam in echipa noastra!

- Orientare catre client, amabilitate;
- Atitudine pozitiva si prezenta agreabila;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Atentie la detalii si atentie distributiva;
- Cunostinte de operare calculator, case de marcat, fax, copiator, scaner.

Descrierea jobului

- Intampinarea si directionarea membrilor Clubului spre zonele lor de interes;
- Informarea membrilor Clubului cu privire la serviciile oferite (cotizatii, program, instructori, facilitati, etc.);
- Programarea si reprogramarea membrilor Clubului telefonic sau in receptie;
- Inregistrarea membrilor si administrarea corecta a bazei de date;
- Suport pentru organizarea evenimentelor speciale;
- Lucrul in schimburi.

Descrierea companiei

Club Sportiv

Expirat
Receptionist  -  Asociatia Club Sportiv Aqua Sport Citius Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles