Publicat 14 Iul 2016 | Expiră 15 Aug 2016

RECEPTIONIST; SECRETARY

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam SECRETARE SPECIALIZATE IN SECRETARIAT MEDICAL pentru un spital nou din Doha, Qatar.
Prioritate se va oferi candidatilor care au experienta demonstrabila ca si secretara medicala in spitale, clinici de specialitate, cabinete medicale, etc.
VOR FI LUATE IN CONSIDERARE SI CANDIDATELE CARE AU EXPERIENTA DEMOSTRABILA IN SECRETARIAT UZUAL, TIP FUNCTIONAR PUBLIC; RECEPTIONERE HOTEL; SECRETARIAT IN LIMBA ENGLEZA; ETC
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, atat scris , cat si vorbit, si capacitatea de a comunica cu medicii, colegii din spital si pacientii este esentiala.
Abilitatea de a intelege termeni medicali de specialitate este si ea foarte importanta.
Spitalul in cauza este nou si face parte dintr-un concern de firme printre cele mai bine cotate din Qatar.

Descrierea jobului

Programul este de 5 zile pe saptamana.
Contractele sunt de 2 ani, cu posibilitatea de prelungire.
Se asigura:
- cazare gratuita in apartamente mobilate si dotate cu tot necesarul, inclusiv cu aer conditionat.
- concedii platite de 21 de zile pe an
-zbor dus intors Qatar- Romania
- permis de munca si demersuri viza integral platite si procesate de catre angajator
- nu percepem nici un fel de taxe sau comisioane
- salariile sunt in medie peste 1500 euro pe luna, neimpozabil.
Va rugam aplicati cu CV in limba engleza.

- agentie de recrutaj personal roman la nivel international, cu sediul in Marea Britanie
- specializata in recrutaj in Europa, Orient si zone militarizate
- nu percepem taxe de procesare

Expirat

RECEPTIONIST; SECRETARY  -  Romanian Recruitment Ltd