Publicat 07 Sep 2020 | Reactualizat 27 Sep 2020 | Expiră 07 Oct 2020

Receptionist - Front Office Secretary

1 post

Candidatul ideal

Persoanã dinamicã, ambiţioasã, sociabilã cu bune abilitãţi de comunicare care are cunoştinţe avansate de limbã englezã şi excelente abilitãţi de utilizare a calculatorului (Word, Excell, Power PC). Experienţa într-o poziţie similiarã reprezintã un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitãţi:
- preluarea apelurilor telefonice si a mesajelor telefonice inclusiv in limba engleza . Este neaparat necesar ca persoana care aplica pentru post sa detina cunostinte foarte bune de limba engleza
- întâmpinarea vizitatorilor
- activitãţi de protocol
- primirea şi expedierea corespondenţei
- redactare şi/sau formatare de documente, fotocopii
- suport administrativ pentru personalul companiei: efectuarea de rezervãri, deconturi, comenzi, arhivare documente etc.

Descrierea companiei

Societate de avocatura 100% capital privat romanesc

Receptionist - Front Office Secretary  -  Biris Goran Societate Profesionala de Avocati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles