Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 25 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Receptionist/a Hotel

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoana energica, cu amabilitate fata de clienti si care iubeste interactiunea cu oamenii. Limba engleza obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-verificarea rezervarilor si incasarea lor
-partea administrativa de la cazare pana la decazarea turistilor
-mentine legatura cu celelalte departamente ale hotelului
-verifica camerele si situatia lor inainte de cazare
...etc

Beneficii:
-salariu motivant
-posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si open mind
-o masa asigurata
-posibilitate de dezvoltare si avansare.

Titanium Hotels este un lant hotelier international ce are standarde hoteliere ridicate.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Receptionist/a Hotel  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles