Receptionera

S.C. Veronique Style Center S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Se cauta persoana serioasa, corecta, dinamica si cu dorinta de dezvoltare , experienta in domeniu reprezinta avantaj
  • Sunt rugate sa aplice persoanele care au CV cu fotografie
Oferim:
  • Se ofera conditii deosebite de munca si salariu competitiv.
  • Se ofera bonusuri de performanta
  • Salonul este situat in zona accesibila - Zona Lacul Tei, sector 2

Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor telefonice
  • Efectuarea programarilor
  • Supravegherea activitatilor operationale
  • Gestionarea materialelor de lucru
  • Contabilitate primara(Comenzi, NIR-uri, etc.)
  • Recomanda produse si servicii clientilor salonului
  • Primeste si indruma clientii catre profesionistii salonului
  • ​Se ofera conditii deosebite de munca si salariu competitiv.

Descrierea companiei

www.veronique.ro
Se ofera conditii deosebite de munca si salariu competitiv.
Publicat 16 Sept. 2022 Reactualizat 1 Oct. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.