Receptionera

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC
- persoana dinamica, amabila, organizata
- atentie la detalii

Descrierea jobului

-intampinarea pacientilor si vizitatorilor cu o atitudine calda
-oferirea de informatii despre serviciile companiei cu amabiltate si respect
-realizeaza programari la consultatii medicale sau diverse investigatii
-preia apelurile telefonice si face programari corespunzatoare folosind aplicatia clinicii
-contacteaza telefonic pacientii pentru diferite situatii neprevazute
-incaseaza contravaloarea serviciilor medicale oferite de clinica, foloseste POS
-extrage rapoarte la final de luna
-raporteaza lunar la CASMB in aplicatia institutiei

Blue Sky Dental SRL este o clinica de stomatologie cu experienta de peste 7 ani, in continua evolutie. Ne dorim sa extindem echipa cu o persoana care se integreaza usor, este corecta si atenta la detalii.
Publicat 30 iul. 2022 Expiră 29 aug. 2022