Receptionera-Vanzatoare petshop

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Jobul este potrivit pentru persoane cu "darul vorbirii", carora le place sa vorbeasca cu clientii, sa le recomande produse si servicii atunci cand ei le solicita.
O experienta anterioara cu gestiune de produse constituie un avantaj. Abilitati in lucrul cu calculatorul sunt obligatorii. (office, internet browser, tastare rapida)
Cautam o persoana punctuala si moderat calculata.
Daca detine un animal de companie, intelege mai bine ce facem in clinica.

Descrierea jobului

Jobul implica folosirea:
- Telefonului
-Casa de marcat si soft de gestiune
-Softul de programari

Responsabilitatile:
-Efecturare/confirmarea de programari pentru serviciile din clinica
-vanzarea de produse pentru clienti
-efectuarea de note de gestiune cu marfa care soseste si pregatirea acesteia pentru vanzare
-pregatirea coletelor pentru comenzi online.

Programul este 10-18:00 de luni pana vineri. In weekend NU se lucreaza.

Clinica ofera beneficii pentru achizitia de produse din clinica pentru animalele proprii.

Regimul de lucru este moderat, cu anumite perioade mai intense (programari mai multe) ce alterneaza cu perioade de lucru mai putin intens.

Clinica veterinara Regatul Animalelor este renumita prin serviciile specializate de dermatologie veterinara. Totodata detine un departament de medicina generala, adresat in special clientilor riverani, dar si serviciilor complementare departamentului de dermatologie veterinara.

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos