Publicat 13 Aug 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Receptionera / Front Desk Officer

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Ne dorim o persoana amabila, dinamica, responsabila, indemanatica, isteata, cu abilitati de comunicare bine dezvoltate
Cunostinte medii limba engleaza - nivel conversational
Cunostinte avansate operare PC - Windows , aplicatii tip Office, Gmail
Capacitate de organizare a timpului si prioritizare a responsabilitatilor
Experienta in munca : minim 1an

Descrierea jobului

Intampina clientii care sosesc in clinica si ii indruma catre sala de asteptare, respectiv cabinetul medical unde va avea loc interventia stomatologica
Preia apelurile telefonice
Programeaza pacientii si gestioneaza baza de date
Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale
Claseaza si arhiveaza rezultatele, fisele sau dosarele medicale
Program de lucru: Luni-Vineri - in 2 ture(dimineata sau dupamiaza) + 2 sambete /luna(tura de dimineata)
Salariu motivant

Locatii: Clinica Timpuri Noi, Clinica Virtutii, Clinica Lujerului
Lant de clinici stomatologice premium cu o mare echipa de profesionisti in domeniu, servicii medicale si consultanta la cele mai inalte standarde.

Receptionera / Front Desk Officer  -  Valuma Dentcare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles