Publicat 19 Sep 2017 | Expiră 20 Oct 2017

Receptionera clinica veterinara in Qatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta semnificativa pe un post similar;
- Foarte bune cunostinte de operare pe calculator;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare.

Descrierea jobului

- Preluarea si inregistrarea rezervarilor;
- Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;
- Evidenta clientilor;
- Asigurarea de informatii generale pentru client;
- Preluarea corespondentei sosita pe adresa clinicii;
- Preluarea apelurilor telefonice.
Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Transport si cazare asigurate;

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Receptionera clinica veterinara in Qatar  -  Petrolvalves Imp.Exp. SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles