de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 27 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

RECEPTIONERA CLINICA MEDICALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare finalizate;
- Cunostintei cunoștințe de operare PC - MS OFFICE: Excel, Word, Internet, Email;
- Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
- Prezenta agreabila, cu abilitati de comunicare si relationare pacient;
- Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor;
- Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta;
- Experienta min. 1 an in receptie/secretariat - constituie avantaj experienta in clinica sau cabinet medical;
- Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism.

Descrierea jobului

- Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii in clinica;
- Anunta eventualele modificari de program, consultatii sau interventii;
- Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat;
- Efectueaza (re)programarile si confirmarile consultatiilor/interventiilor;
- Inregistreaza procedurile efectuate de catre fiecare pacient;
- Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale efectuate si elibereaza facturi/chitante;
- Preia apelurile telefonice din receptie, furnizeaza informatii telefonic, transfera apelurile receptionate catre departamentele specializate;
- Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita.

Beneficii:
- Salariul atractiv;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
- Program flexibil;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Traininguri periodice;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu.

CLINICA DERMATOLOGIE MEDICALA SI ESTETICA de top, care detine cele maiperformante tehnologii de diagnostic si tratament ale afectiunilor pielii, isi mareste echipasi cauta asistenti medicali generalisti interesati de lucrul intr-un mediu dinamic, tanar, lacele mai inalte standarde de calitate.

Expirat
RECEPTIONERA CLINICA MEDICALA  -  Skinexpert S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles