Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

RECEPTIONERA CLADIRE BIROURI - zona Universitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii liceale absolvite (studii superioare reprezinta un avantaj)
Experienta anterioara pe un post similar – cladire de birouri, minim 6 luni
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
Cunostinte PC (Word, Excel, Explorer)
Prezenta fizica placuta, orientare catre client
Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu
Foarte bune abilitati de comunicare
Atentie distributiva, stapanire de sine
Eficienta in lucrul cu sarcini multiple
Spirit de observatie
Capacitatea de a prelua si de a transmite informatii cu acuratete, clare si precise

Descrierea jobului

Primirea, indrumarea si informarea clientilor
Asigura pastrarea registrului unic de intrari / iesiri al cladirii
Inregistrarea si anuntarea vizitatorilor
Asigura activitatea de telefonie prin centrala
Repartizarea documentelor sosite catre birourile din cladire
Asigura activitatea de informatii generale pentru public

FF Group Romania (fosta Elmec Romania) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum Nike, Converse, UGG Australia, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Armani Jeans, Scotch&Soda, Napapijri, G-Star Raw, Franklin&Marshall prin intermediul cunoscutelor magazine Collective, Nike, Kix, Folli Follie si Calvin Klein Jeans.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta, la:

FF Group Romania, Departamentul Resurse Umane

Str. Ion Campineanu nr 2, Sector 1, Bucuresti
E-mail: recruitment@ffgroup.ro

www.ffgroup.ro

Expirat
RECEPTIONERA CLADIRE BIROURI - zona Universitate  -  FF GROUP ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles