Publicat 29 Mai 2019 | Expiră 29 Iun 2019

Receptioner tura noapte / Lucrator bucatarie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauti un job si doresti sa te alaturi unei echipe tinere si entuziaste? Si noi cautam un coleg fain, cu o atitudine pozitiva, sincer si amuzant, caruia sa ii placa lucrul in echipa si interactiunea umana. Mottoul echipei noastre este #PlayTime#Anytime
Acum cautam chiar 2 colegi:

Night auditor (Receptioner tura de noapte)
Lucrator bucatarie (spalator vase)

Descrierea jobului

RECEPTIONER NOAPTE:

- Este responsabil de primirea oaspetilor si procesarea rapida a cerintelor acestora
- Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale
- Intampina oaspetii hotelului intr-o maniera ospitaliera
- Se ocupa de indeplinirea tuturor cererilor clientilor si de furnizarea tuturor serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajatii Housekeeping si Room Service
- Se ocupa de atribuirea camerelor si de pregatirea cheilor pentru oaspeti
- Urmareste si verifica evolutia sosirilor, actualizand fisele de inregistrare cu datele corecte: nume, adresa, modaliate de plata
- Se ocupa de cererile de rezervari de camere din partea oaspetilor
- Cunoaste tot timpul statutul si disponibilitatea camerelor precum si gradul de ocupare
- Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor atat personal cat si la telefon. De asemenea preia rezervari
- Promoveaza hotelul si mentine o atmosfera de intelegere si ajutor reciproc in randul angajatilor si lucreaza in echipa

LUCRATOR BUCATARIE (spalator vase):

- Cautam un coleg/colega care sa fie organizat, sa fie atent la detalii, sa fie harnic, sa fie disponibil sa lucreze în echipa si sa fie activ.
- Mentinerea curateniei in zona de bucatarie si depozit, organizarea si spalarea veselei folosite in restaurant si in bucatarie, acordarea de ajutor in bucatarie (ex. curatat de legume, de taiat diferite produse etc.)
- Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.

Beneficii Oferite:

Contract individual de munca perioada nedeterminata
Tichete de masa
Asigurare medicala
Mediu de lucru placut
Training

Hotelul Golden Tulip Victoria Bucharest, 4*, este amplasat in centrul orasului si 78 de camera care ofera o priveliste minunata asupra cladirilor istorice ale Bucurestiului, un apus extradordinar si suficienta lumina natural pentru a profita de o carte buna intr-o camera confortabila. Golden Tulip Victoria este un brand international, parte din Louvre Hotels Group, un jucător important în industria ospitalității globale, cu un portofoliu care include acum 10 branduri în peste 1.500 de hoteluri în 54 de țări. Louvre Hotels Group este o filială a Jin Jiang International Holdings Co, Ltd., al 5-lea grup de ospitalitate din lume.

Expirat
Receptioner tura noapte / Lucrator bucatarie  -  Hotel Golden Tulip Victoria Bucharest