RECEPTIONER(SURVEYOR) FIER VECHI PORT CONSTATA

TEHNOINVEST & CO RECYCLING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui loc dе munca stabil si sigur, intr-un mediu dе lucru dinamic?
Te asteptam in echipa Tehnoinvest, companie specializata in reciclarea deseurilor, cu o experienta dе peste 20 ani in acest domeniu.
Daca esti curios, mai multe informatii pe www.tehnoinvest.eu

Cautam colegi pentru: Agigea ( Constanta)

- Experienta in inspectarea(surveyul) de materii prime minim 3 ani.

Descrierea jobului

- instecteaza vizual fierul vechi livrat auto/feroviar in terminalul Schenker Logistics Romania Agigea

- eminte un raport de calitate pentru marfa inspectata

Beneficii:

- salariu motivant;
- transport Constanta-Agigea.

Tehnoinvest este o companie specializata in reciclarea si furnizarea de fier vechi catre otelariile din Romania si Turcia, cu o experienta de peste 20 de ani in acest domeniu.

Mai multe informatii gasiti pe www.tehnoinvest.eu

Publicat 10 Iun. 2022 Expiră 10 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.