Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 25 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

RECEPTIONER SPA LA HOTEL RAMADA CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
• Studii universitare absolvite sau in curs
• Experienta pe un post similar min 1 an (deservire directa clienti)
• Cunoaşterea obligatorie a limbii engleze
• Cunostinte de operare calculator
• Abilitatea de a organiza si a identifica activitatile prioritare• Atentie distributiva• Abilitati excelente de comunicare
• Capacitate de adaptare si asumare a responsabilitatilor

Descrierea jobului

Intampina, conform standardelor hotelului, in mod amabil si profesionist oaspetii hotelului si clientii care beneficiaza de zona SPA
Se ingrijeste de buna functionare a tuturor aparatelor si dotarilor din zona SPA
Colaboreaza cu alte sectoare: rezervari, restaurant, housekeeping
Informeaza oaspetii la solicitarea acestora cu privire la tarife, servicii si programe oferite
Inregistreaza clientii si administreaza corect baza de date cu clienti
Este direct responsabil de incasarea contravalorii serviciilor prestate clientilor
Rezolva prompt si discret diverse situatii particulare sau reclamatii ale clientilor si apeleaza pe cale ierarhica pentru a fi aplicate cele mai adecvate solutii
Proceseaza cerintele si solicitarile de programare venite de la clienti

RAMADA Hotel Cluj reprezinta optiunea ideala pe segmentul serviciilor hoteliere de 4 stele superior, atat business, cat si leisure, avand 100 de camere, un intreg etaj Executive cu acces nelimitat la Executive Lounge si Centrul de Evenimente Ramada Cluj Events. Cele 2 restaurante din cadrul hotelului, AVOCADO si La Verona, impreuna cu Centrul Wellness 360° SPA, cu o spectaculoasa vedere panoramica la 360° asupra orasului, sunt numai cateva motive suplimentare pentru a alege RAMADA Hotel Cluj si pentru momentele de relaxare si petrecere a timpului liber.

RAMADA Hotel Cluj este administrat de EuroTrend Grup Imobiliar. In urma asocierii cel mai mare grup hotelier din lume - Wyndham Hotel Group, oaspetii hotelului se bucura de o serie de beneficii suplimentare, inclusiv posibilitatea de a colecta si de a folosi punctele de fidelitate din sistemul Wyndham Rewards.

Wyndham Hotel Group este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii in industria ospitalitatii din lume, atat pentru consumatorii business cat si pentru cei individuali, reunind sub umbrela sa peste 7400 de hoteluri, sub 15 branduri, intinzandu-se in 50 de tari si pe 6 continente. Operand sub promisiunea „leave the rest to us”, Ramada Worldwide ofera sejururi calde și prietenoase, in peste 900 de hoteluri din întreaga lume. In Romania, brandul Ramada mai poate fi regasit in orase precum: Bucuresti, Brasov, Iasi, Oradea, Pitesti si Sibiu.

Expirat
RECEPTIONER SPA LA HOTEL RAMADA CLUJ  -  EUROTREND HOTELS GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles