Receptioner si Camerista

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Receptionera Hotel 4* Bucuresti (centru)

Angajam receptioner cu sau fara experienta.
Cautam o persoană sociabilă, responsabilă, onestă, dornică de a lucra într-un mediu dinamic și vesel.
Cunoștințe de limba engleză și / sau alte limbi străine
Responsabilități: efectuarea operațiunilor de check-in, check-out, vânzarea și promovarea serviciilor hotel.
Program flexibil.

Angajam Camerista Hotel 4* - 33 camere, Bucuresti

Hotel de 4 stele din centrul Bucurestiului angajeaza camerista. Program flexibil, 8 h/ zi, 5 zile pe saptamana.
Descrierea jobului
-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
-sa numere lenjeria data la spalatorie conform proceselor verbale si sa o depoziteze conform.

Hotel de 4*, 33 de camere, situat in centrul Bucurestiului, cautam colege care sa ne intregeasca echipa.
Noi suntem o echipa vesela, venim mereu cu drag la serviciu iar voia buna este la pachet cu salariul competitiv + bonuri de masa si program flexibil.
Va asteptam la interviu!
Publicat 19 apr. 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos