de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mai 2019 | Expiră 12 Iun 2019

Receptioner si Barman-Ospatar Hotel Christina 4*

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Receptionerul este prima persoana cu care interactioneaza oaspetii hotelului. De aceea cautam pentru acest post persoane cu bune abilitati de comunicare, organizate, capabile sa faca fata unor situatii cat mai diverse care pot aparea in receptia unui hotel si care poseda cunostinte solide de limba engleza scris/citit.

Barman-Ospatar: Prietenos, serios, punctual, comunicativ, harnic, atent la detalii, cunostinte solide de limba engleza.

Pentru ambele posturi, capacitatea aplicantului de aliniere la standardele de calitate ale hotelului este foarte importanta.

Descrierea jobului

Receptioner:
- efectueaza procedurile de check-in si check-out pentru oaspetii hotelului
- preia rezervari via telefon/email/platforme online
- ofera informatii turistice, efectueaza rezervari pentru transferuri, tururi, restaurante etc.
- solutioneaza solicitarile oaspetilor hotelului

Barman-Ospatar: Preluarea comenzilor clientilor, pregatirea bauturilor la bar, servirea clientilor, incasarea contravalorii serviciilor oferite, curatarea si depozitarea obiectelor de inventar, mentinerea unui mediu de munca sigur si curat, organizarea cadrului general de deschidere, desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire, gestionarea stocurilor de bauturi si materiale necesare.

Hotel Christina este un boutique hotel clasificat la 4 stele, situat in apropiere de Piata Romana

Expirat
Receptioner si Barman-Ospatar Hotel Christina 4*  -  Hotel Christina Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles