Receptioner sala fitness (m/f) - Emiratele Arabe Unite

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vârsta: 21-35 ani
Înălțime: min. 1.67 m
Greutate: min. 65 kg
Limba engleză: nivel avansat
Diplomă universitară într-unul din domeniile: IT, Statistică, Comunicare, Marketing, Relații Publice sau orice alt domeniu conex
Experiența nu este obligatorie, întrucât se va oferi un training intensiv. Cu toate acestea, 1-2 ani de experiență sunt bine-veniți
Persoane de încredere, bine-manierate, cu un stil de viață sănătos

Descrierea jobului

Condiții:
  • salariu lunar, negociabil
  • bilete de avion
  • asigurare medicală
  • 1 lună concediu de odihnă
  • contract de muncă încheiat pe 1 an, cu posibilitate de prelungire
  • cazare gratuită

Responsabilități:
  • Centralizarea datelor și monitorizarea progresului de antrenament al membrilor, precum Tipul de exerciții (cross-fit, forță, definire) și antrenament, număr de seturi și repetări pentru fiecare set. Minute de alergare pe bandă (jogging și sprint), antrenamente cu intervale mari, ritmul cardiac mediu etc.
  • Centralizarea și monitorizarea greutății, a masei musculare, a grăsimii corporale etc și monitorizarea programului nutrițional și a caloriilor consumate de clienții sălii
  • Colaborarea cu antrenorii profesioniști de fitness pentru a analiza datele colectate și generarea de rapoarte de sănătate și antrenament
  • Sprijinirea programelor și a competițiilor de fitness promovându-le prin campanii de relații publice și marketing
  • Realizarea de campanii de relații publice și marketing pentru a crește veniturile sălii, prin atragerea mai multor clienți
  • Gestionarea zonei de recepție pentru a întâmpina și facilita accesul clienților
  • Preluarea de apeluri telefonice, gestionarea corespondenței, păstrarea curățeniei și a bunei organizări în zona recepției

Brilliant Recruitment-agentie specializata in recrutare si plasare forta de munca la nivel national si international.

Publicat 19 apr. 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos