RECEPTIONER/ RECEPTIONERA CABINET STOMATOLOGIC

PASSIONATE CLINIC 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana cu prezenta placuta, creativa, pozitiva, inteligenta, ordonata, avand reale abilitati de comunicare si organizare
- Ambitioasa si dornica de afirmare
- Responsabila, energica, dinamica, corecta si creativa
- Orientare catre client si atitudine amabila
- Atentie la detalii
- Capacitate de asimilare a informatiilor noi
- Minim studii medii (studii superioare constituie un avantaj)
- O anumita afinitate cu domeniul medical constituie un avantaj
- Experienta pe un post similar se considera un avantaj
- Cunostinte in utilizarea computerului (pachetul office/ internet/ etc.) si a echipamentelor de birotica
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu cel putin (cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj)
- Capacitate de adaptare si invatare rapida
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Detinerea unui PFA constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Preluare apeluri/ email-uri și oferirea informatiilor necesare clientilor
- Stabilirea programarilor
- Evidenta documente (aprovizionare, facturi, stocuri, etc.)
- Tehnoredactare PC (nivel mediu Office)
- Activitati de organizare administrativa si protocol
- Alte sarcini trasate de conducere

Benficii:

Salariu motivant
Posibilitati de afirmare si promovare
Training pentru asimilarea notiunilor necesare desfasurarii activitatii
Un job stabil, intr-un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara.

Clinica Passionate este una din cele mai dotate clinici de stomatologie din zona Moldovei.
Filosofia clinicii este orientata spre evolutie continua si spre munca in echipa.

Suntem mereu in cautare de profesionisti ambitiosi si pasionati, oameni cu initiativa si entuziasm, care au o viziune comuna cu a noastra.

Venim in intampinare cu oportunitatile de cariera, atmosfera placuta de lucru si training-ul menit sa va revolutioneze pe plan profesional si personal.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.