Publicat 08 Aug 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 07 Sep 2019

Receptioner marfa - Sortator produse

4 posturi

Candidatul ideal

Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa
Onestitate
Experienta in receptia produselor reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Receptioneaza marfurile din depozit;
Asigura distribuirea produselor specifice magazinelor duty free (parfumerie, bauturi fine, accesorii, dulciuri) in magazinele BestValue;
Scaneaza produse conform comenzilor.

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Receptioner marfa - Sortator produse  -  SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL