Publicat 26 Mar 2019 | Expiră 26 Apr 2019

Receptioner la un Backpacker Hostel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Caracteristicile preferate:
- limba engleza vorbit si scris
- atitudine pozitiva fata de Cluj si Romania
- comportament proactiv si responsabil
- cunostinte minime de calculator (e-mail, google search)
- fire sociabila

Descrierea jobului

Daca doresti sa ai parte de un job interactiv, in care sa intalnesti calatori din toata lumea, sa faci parte dintr-o echipa tanara si care doreste sa aiba un impact global asupra perceptiei Clujului si a Romaniei in lume atunci trimite Cv-ul tau pentru jobul de Receptioner la Transylvania Hostel si completeaza formularul de aplicare de pe linkul de aici.

Transylvania Hostel este o nitate de cazare care se adreseza in principal calatorilor din toata lumea care vor sa eploreze zona Transilvana. Noi si echipa noastra doreste sa le ofere ospitalitatea traditionala si sa ii ajutam sa descopere ce are clujul cel mai bun sa de oferit in timp ce sunt cazati intr-un mediu prietenos si confortabil.

Expirat
Receptioner la un Backpacker Hostel  -  Transylvania Hostel