Publicat 30 Iun 2020 | Reactualizat 30 Iul 2020 | Expiră 31 Iul 2020

Receptioner la Sweat Concept - Un nou concept de fitness!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi in echipa de Receptie, care comunica cu pasiune si sunt entuziasti ai
fitnessului!
Daca iti place sa interactionezi cu clientii, ai intotdeauna o atitudine pozitiva, iti doresti un
program flexibil (program in ture) si iti place sa te trezesti dimineata, te invitam sa aplici!
Experiante anterioara in roluri similare este un avantaj insa incurajam aplicatiile celor ce isi
doresc o carierea in industria de fitness!

Descrierea jobului

Ceea ce ne defineste - Misiune & Valori:
Scopul nostru este acela de a oferi un mediu în care membrii noștri vin pentru a se relaxa și
pentru a se încărca cu energie pozitivă. Recunoaștem că fiecare dintre noi este unic și
punem experiența personală pe primul plan, dar in același timp considerăm esențial pentru
bunăstarea noastră să ne conectam. De aceea la Sweat dorim să creăm o comunitate unde
clienții noștri pot întâlni oameni similari, cu scopuri și provocari similare.

Intra pe www.sweat.ro pentru a afla mai multe despre companie!

Sweat Concept is a chain of high-end health-clubs that aim to help their customers to feel part of a community of likeminded individuals interested in leading a healthy lifestyle, while also tailoring unique solutions for each of our members' health needs.

Expirat
Receptioner la Sweat Concept - Un nou concept de fitness!  -  SWEAT CONCEPT ONE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles