Receptioner hotel

NOVOS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- atitudine pozitiva, orientata catre client;
- limba engleza - nivel mediu;
- sociabil/a, comunicativ/a, atent/a la detalii
- persoana dinamica, pozitiva, cu abilitati de organizare;
- capacitate de lucru in echipa si bune abilitati de comunicare si relationare;
- abilitate de a invata lucruri noi;
- responsabilitate si punctualitate
- foarte bune abilitati de comunicare
- dornic sa invete lucruri noi
- experienta anterioara in domeniu hotelier reprezinta un avantaj
- cunoasterea unui sistem de operare hotelier reprezinta un avantaj
- cunostinte foarte bune de operare pe calculator- Word, Excel, Outlook, navigare internet, etc;

Descrierea jobului

- Intampinarea clientilor;
- Operatiuni de check-in/check-out;
- Informarea clientilor cu privire la facilitatile oferite de catre Hotel;
- Oferirea de informatii pentru toti oaspetii si promovarea serviciilor hoteliere

Descrierea companiei

- mediu de lucru placut
- pachet salarial 3000- 5000 lei net
- sistem de bonusare
- posibilitate de promovare
- oferirea de traininguri, cursuri, specializari

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 12 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos