Receptioner Hotel

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Detine abilitati bune de comunicare in limba romana si engleza.
-Stie sa foloseasca bine Word, Excel, si platformele similare.
-Descurcaret; stie sa gaseasca repede solutii la probleme mici si spontane.
-Permisul de conducere poate reprezenta un avantaj.
-Atent, responsabil, politicos.

Descrierea jobului

Job-ul implica
1.statul in receptie MAXIM 8 ore pe zi:
9.00-13.00 OBLIGATORIU
17.00-21.00 DACA ESTE CAZUL

-4 zile pe saptamana (joi, vineri, sambata, duminica) odata la doua saptamani
2 zile pe saptamana (joi, vineri) odata la 2 saptamani
Saptamanile cu 2 zile lucratoare si cele cu 4 pot fi alternative sau consecutive (se discuta cu ceilalti receptioneri)
2.Munca remote restul zilei lucratoare:
-raspuns la telefon si email-uri de la clienti
-venitul pana la receptie daca este nevoie.

Taxi Hostel este o afacere de familie care consta intr-un hotel cu 35 de camere in apropiere de centrul orasului Otopeni.
Suntem deschisi si credem ca respectul reciproc este cheia pentru o buna colaborare.
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos