de ani Fără Frică...

Publicat 28 Mai 2007 | Expiră 28 Iun 2007

receptioner hotel

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

tinuta decenta ,seriozitate,adaptabilitate la munca in conditii de stres si cu publicul.

Descrierea jobului

lucru in ture si de noapte ,raspunde in limita posibilitatilor cerintelor turistilor,intocmeste note de plata ,factuteaza si incaseaza clientii hotelului,colaboreaza cu celelalte sectii din societate

Hotel Minerva situat in centru orasului (cat. 4 stele) cu restaurant avand profil chinezesc,servicii de inalta clasa - in continua modernizare .

Expirat
receptioner hotel  -  MINERVA 92 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles