Publicat 26 Sep 2019 | Reactualizat 24 Oct 2019 | Expiră 27 Oct 2019

Receptioner Hotel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne pregatim de inaugurarea unui nou boutique hotel in inima Cetatii Medievale din Sighisoara!
Daca esti o persoana responsabila si amabila, cu dorinta de a evolua in Turism si Hospitality, vino sa faci parte din echipa noastra!
Este nevoie de cunostinte de limba Engleza. Experienta in domeniu sau abilitatile de gestiune si administrare ar fi un plus, atitudinea proactiva fata de oaspeti si atentia la detalii o necesitate.
Se lucreaza in ture, posibil in perioadele de varf inclusiv de noapte.

Descrierea jobului

Ce iti oferim?
-pachet salarial motivant;
-formare si dezvoltare profesionala;
-bonusuri si alte beneficii financiare;
-oportunitatea de a lucra in cadrul unui hotel de lux afiliat unui lant turistic national

Noul Hotel din inima Cetatii istorice Sighisoara va intampina oaspetii incepand cu finalul anului 2019 intr-un spatiu incarcat de istorie, armonios si plin de eleganta.

Expirat
Receptioner Hotel  -  Life Resort SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles