Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 02 Apr 2019

RECEPTIONER HOTEL DBH BUCHAREST 4*

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa DBH Bucharest **** situat in zona Floreasca se mareste!
Cautam colegi responsabili, pozitivi, cooperanti si cu simtul umorului care isi doresc dezvoltarea unei cariere in turism.
Experienta anterioara in industria hoteliera reprezinta un avantaj.
Cunostinte de utilizare a soft-ului de gestiune hoteliera PYNBOOKING (constituie plus);
Sunt necesare cunostinte de limba engleza (vorbit si scris).

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Primirea, consilierea si cazarea clientilor, intocmirea documentelor necesare cazarii, incasarea contravalorii serviciilor oferite;
Furnizarea de informaţii clienţilor privind natura serviciilor oferite de hotel, precum şi efectuarea de rezervări în contul acestora.
Promovarea serviciilor si a imaginii hotelului, informarea clienţilor, medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.
Asigurarea serviciilor de cazare şi rezevare pentru clienţii hotelului la standardele stabilite;

Beneficii oferite:
-salariu motivant plus bonus in functie de performanta.
- masa calda, apa, cafea
- analize medicale periodice gratuite
-posibiliatea de a invata si a te perfectiona alaturi de profesionisti

Situat într-o zonă de afaceri aflată în plină dezvoltare, DBH-BUCHAREST este un boutique hotel de 4 stele, ce se recomandă prin profesionalism și grija pentru oaspeții săi. DBH Bucharest se află printre câștigătorii premiilor World Luxury Hotel Awards 2018.
DBH-BUCHAREST beneficiază de o poziționare strategică, în noul centru de afaceri al Bucureștiului, fiind înconjurat de numeroase locații relevante pentru majoritatea turiștilor, precum Euro Tower, Sky Tower, Spitalul de Urgență Floreasca, Circul de Stat, Romexpo, Promenada Mall si la o disatnta de 10 minute de Piata Victoriei si centrul Bucurestiului .

Expirat
RECEPTIONER HOTEL DBH BUCHAREST 4*  -  DBH BUCHAREST****

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles