RECEPTIONER DE HOTEL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are:
- Atitudine orientata catre client
- Disponibilitate pentru ture de noapte si weekend (12/24/12/48)
- Cunostiinte excelente in limba Engleza (vorbit si scris)
- Microsoft office (excel, word)
- Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera (Medallion, Opera, Fidelio)
- Seriozitate, punctualitate;

Descrierea jobului

- Activitati specifice receptiei: check-in/check-out, incasare si facturare clienti
- Corespondenta cu clientii
- Introducerea de rezervari in sistem
- Oferim cursuri de Receptie, curs program de gestiune hoteliere avansata si 'training on the job'

Hotel International nou, stil contemporan, in Centrul Brasovului, 3 stele +.
Mediu de lucru placut si motivant cu o echipa tanara si profesionista.
Oferim cursuri de perfectionare
tel. 0742940001
Publicat 22 sept. 2021 Expiră 22 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos