Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Receptioner Clinica Veterinara

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare/student;
  • Atitudine prietenoasa și amabila;
  • Abilitati de organizare, planificare și prioritizare;
  • Abilitati de comunicare;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Cunostitinte de limba engleza ;
  • Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • intampinare clienti
  • preluare apeluri telefonice / efectuare programari
  • completare contracte pacienti, actualizare fise costuri pacienti
  • diverse activitati secretariat, scan, copiere documente, mailuri, etc
Beneficii:
  • mediu de lucru la cele mai inalte standarde tehnice alaturi de o echipa cu oameni care isi respecta colegii si clientii si sunt intotdeauna dispusi sa te ajute
  • salariu motivant si bonusuri de performanta in totala legalitate
  • participarea la un proiect in plina dezvoltare, unde este loc pentru avansat iar opiniile fiecarui membru al echipei conteaza

Clinica Veterinara, cu aparatura de ultima generatie, cu medici tineri, cu practica in spitale vaterinare din Europa, situata in Calea 13 Septembrie, sector 5

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Receptioner Clinica Veterinara  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles