Publicat 24 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Receptioner clinica medicala/Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in lucrul cu protocoale medicale;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Bune abilitati de organizare si planificare pentru o buna desfasurare a actului medical conform protocoalelor medicale agreate;
- Cunoasterea legislatiei in vigoare.

Descrierea jobului

- Efectueaza programari
- Completeaza documentatia legata de examinarea pacientului;
- Intocmeste situatii medicale;
- Respecta confidentialitatea actului medical;
- Respecta intimitatea fiecarui pacient.

Clinica medicala moderna,ce detine aparatura si protocoale medicale de ultima generatie, cauta receptioner pentru clinica medicala

Expirat
Receptioner clinica medicala/Asistent manager  -  J.P.M.BUILDINGS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles