Receptioner, Bucatar, Personal bucatarie, Mentenanta Hotel

LYRA TOUR SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

RECEPTIE HOTEL:
Candidatul ideal:
Cunostinte bune de limba engleza, disponibilitate pentru lucru in ture de noapte.
Sa dea dovada de seriozitate si corectitudine, sa aibe o atitudine pozitiva, sa-i placa sa lucreze cu oamenii, sa poata sa lucreze in situatii de stres. Bune cunostinte de limba engleza
Oferim conditii de munca intr-un mediu profesionist alaturi de o echipa tanara si entuziasta, un pachet salarial motivant.

BUCATAR:
Capabilitatea sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul.
Experienta in lucrul cu aparatele destinate acestei meserii.
Rapiditate in realizarea sarcinilor.

Descrierea jobului

RECEPTIONER HOTEL:
Activitatea la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciul cazarii, respectarea intocmai a procedurilor de lucru; abordarea profesionala a asteptarilor clientilor, promotor al imaginii pozitive catre toti clientii.

Cunostinte profesionale aferente activitatilor din receptie
Comunicare
Limba engleza
Cunostinte calculator (Fidelio, Office).

Calitati personale:
Prezenta fizica placuta
Responsabilitate pentru munca prestata
Politicos, amabil
Inclinatie pentru lucrul cu clienti, spirit comercial
Memorie vizuala dezvoltata
Echilibru emotional, adaptabilitate, intuitie
Spirit de echipa
Seriozitate
Onestitate.

Compania face parte din cel mai mare grup de firme din Galati, fiind intr-o dezvoltare continua. Cu o echipa tanara si dinamica, prin calitatea desavarsita a produselor si serviciilor, cele 2 hoteluri, Vega Hotel, respectiv Faleza Hotel by Vega, si-a mentinut pozitia de lider de piata de la inaugurare si pana in prezent.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos