Publicat 08 Dec 2017 | Expiră 08 Ian 2018

RECEPTIONER (A)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana prezentabila cu bune abilitati de comunicare si socializare
- Experienta relevanta pe un post similar,
- Limba engleza - nivel avansat,
- Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

- realizarea activitatii de cazare a clientilor respectand procedurile de check in si check out
- eliberarea documentelor de plata si urmarirea incasarilor
- rezolvarea reclamatiilor clientilor in conformitate cu standardele companiei;
- relationarea cu compartimentele relevante : Housekeeping, Mentenanta, Marketing, Bar/Restaurant

Situat la kilometrul zero al orașului , în inima centrului civic , Hotel Transilvania iți pune la dispoziție 80 de camere noi , confortabile, dotate cu aboslut tot ceea ce ai nevoie pentru a te simți ca acasă sau chiar mai bine: wi-fi gratuit în întregul hotel, tv smart LCD și aer condiționat cu reglaj personalizat în fiecare cameră , băi moderne cu articole de toaletă gratuite, restaurant a-la-carte cu specific mediteranean și internațional , room-service, English Bar, parcare gratuită , recepție 24/24, 7/7.

Expirat
RECEPTIONER (A)  -  FLOREA GRUP