Receptioner/a

M.g.-tour S.R.L. - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoană organizată, punctuală, dinamică, determinată;
- cunoștințe minime de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);
- cunoștințe minime de operare pe casa de marcat

Descrierea jobului

- primirea, consilierea si cazarea clientilor;
- intocmirea documentelor necesare cazarii;
- incasarea contravalorii serviciilor oferite;
- promovarea serviciilor si a imaginii hotelului;
- furnizarea informaţiilor solicitate de catre clienţi privind natura serviciilor oferite de hotel, precum şi efectuarea de rezervări în contul acestora.
- transportul decontat

Suntem un hotel cu renume pe litoralul românesc, care a reușit să își păstreze clienții de-a lungul timpului. Din dorința de a fi mereu ospitalieri am investit în modernizarea hotelului, ne-am îmbunătățit condițiile de cazare astfel ca turiștii care ne trec pragul să se simtă ca acasă.

Hotelul funcționează într-o clădire modulară, pe 5 nivele cu 2 lifturi, ce a fost complet renovată în anii 2020-2021. Se află la 50 m de plajă și la 100 m de lacul Siutghiol. Lângă hotel sunt cele două parcuri acvatice de distracții: Aqua Magic și JT Water Park.
Publicat 16 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 16 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos