Publicat 03 Jan 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Receptioner(a) / Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana energica, preferabil cu studii superioare si experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat.
Cunostinte de operare PC, xcel nivel avansat
Cunostinte de contabilitate primara
Abilitatile de comunicare, combinate cu puterea de convingere si o minima experienta in vanzari te vor avantaja

Descrierea jobului

Mentinerea unei relatii permanente cu pacientii
Efectuarea programarilor in clinica
Efectuarea incasarilor pentru tratamente si produse
Gestionare bazei de date de clienti
Gestionarea stocurilor si a comenzilor
Emitere documente contabilitate primara si alte documente de uz intern
Iti oferim training de specialitate, salariu atractiv si bonusuri in functie de rezultate, precum si un mediu de lucru placut si relaxant!

Clinica medical-estetica: am reunit cei mai buni medici, terapeuți specializați în remodelare corporală și facială, dar și echipamente medicale de ultimă generație, creată de lideri mondiali în industria medical-estetică într-o singură clinică. www.elos.ro

Expirat
Receptioner(a) / Consilier vanzari  -  AM Medical Beauty Estetic