Publicat 14 Iul 2014 | Reactualizat 11 Aug 2014 | Expiră 15 Aug 2014

RECEPTIONER - Vama Veche

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suficient de RESPONSABIL incat sa imbine armonios seriozitatea in munca cu petrecerea timpului liber intr-un loc atat de atractiv cum este Vama Veche.
Are cunostinte solide de Excell si restul pachetului Office, precum si abilitati de administrare PC si periferice.
Are cunostinte minime de contabilitate primara (intocmirea unei facturi, documente de plata, utilizarea casei de marcat..)
Cunoaste bine limba romana si se exprima corect verbal si in scris
Orientat catre client,
Persoana organizata si loiala

Descrierea jobului

Postul este in VAMA VECHE/ Jud. Constanta, la hostel BazArt.
(www.bazarthostel.ro).
Perioada de lucru: acum - 15 septembrie 2014.Jobul presupune: gestionarea rezervarilor si cazarea turistilor (check-in/check-out); comunicarea cu clientii pe mail, fax, telefon; incasarea contravalorii sejurului cu card sau cash; verificarea curateniei si dotarilor in camere si zonele comune; mici interventii gospodaresti necesare bunei cazari a turistilor; intocmirea rapoartelor zilnice/lunare.
Cazarea si mesele principale sunt asigurate de firma.

Descrierea companiei

www.bazarthostel.ro

Expirat
RECEPTIONER - Vama Veche  -  Bibi Bazar SRL