Publicat 15 Iun 2020 | Reactualizat 13 Iul 2020 | Expiră 16 Iul 2020

Receptie Secretara / Front Office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office (Word, Excel, Power Point, navigare pe Internet);
- Cunostinte bune de limba engleza, scris, vorbit;
- Munca in echipa, simtul responsabilitatii, seriozitate, initiativa, capacitate de organizare si planificare pe prioritati, dorinta de autoperfectionare.

Descrierea jobului

- Gestionarea apelurilor, a mesajelor si a corespondentei, preluarea si monitorizarea acestora prin telefon, fax si e-mail, astfel mentinand un flux continuu si eficient intre departamente;
- Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor;
- Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate;
- Sarcini de protocol si relatii cu publicul;
- Centralizarea si pregatirea materialelor pentru congrese, expozitii şi alte evenimente;
- Diverse activitati specifice de secretariat.

Responsabilitati:
- Managementul documentelor companiei (sortarea si expedierea corespondentei, arhivarea documentelor companiei, copierea şi multiplicarea acestora, securizarea informatiilor;
- Coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotica, servicii, intretinere, curatenie, curierat;
- Coordonarea activitatilor de protocol (primirea si indrumarea vizitatorilor si evenimentele de protocol organizate de companie);
- Coordonarea activitatilor de deplasare: se ocupa de rezervari, intocmirea documentatiei necesare pentru deplasari, procurare de bilete;
- Ofera suport pentru echipa manageriala, administrativa si de vanzari.

Se ofera:
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si dinamica;
- Un mediu de lucru modern si dinamic;
- Salariu motivant.

Compania BTL a fost fondata in 1993 si activeaza in 3 domenii medicale: fizioterapie, cardiologie si estetica medicala. Astazi, suntem lideri mondiali in estetica medicala si fizioterapie, acoperind 5 continente cu sucursale directe in 55 de tari, peste 1500 de angajati, si 250 de ingineri R&D.

BTL Romania Aparatura Medicala, si-a inceput activitatea în 1997.
Experienta de peste 20 de ani in productia echipamentelor medicale, ne ofera un avantaj major in indeplinirea nevoilor terapeutilor si pacientilor.

Misiunea noastra este atingerea perfectiunii in termeni de eficienta, functionare, accesibilitate si nu in ultimul rand design. Rezultatele medicale ale aparatelor noastre sunt sprijinite de un numar mare de cercetari si studii clinice.

Expirat
Receptie Secretara / Front Office  -  BTL Romania Aparatura Medicala SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles